Transakcje w obrocie nieruchomościami nie są takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Niejednokrotnie ma się do czynienia ze skomplikowaną sytuacją prawną nieruchomości , koniecznością regulowania jej stanu prawnego , oddłużeniem itp.

Ponieważ transakcja na rynku nieruchomości dotyczy podstawowych potrzeb każdego z nas , a dodatkowo angażuje się w nią niebagatelne środki finansowe należy się do niej dobrze przygotować lub skorzystać z fachowej pomocy.

Każdy ze sprzedających i  kupujących oraz wynajmujących i najemców chce mieć pewność czy dokonał właściwej decyzji godząc się na określone warunki transakcji w tym ustaloną cenę , pragnie by transakcja była dla niego bezpieczna , by zakupiona czy też wynajęta nieruchomość pozbawiona była wad i obciążeń.


Poniżej przedstawię podstawowe zagadnienia wiążące się z transakcjami w obrocie  nieruchomościami dla :                           

> kupujących

sprzedających

> wynajmujących

> najemców

 


    Serwis wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) m. in. w celach statystycznych,reklamowych i zapamiętania preferencji użytkowników. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu bez zmian tych ustawień wyrażasz zgodę na zapisywanie ich przez Twoją przeglądarkę internetową lub inne urządzenie końcowe. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia w swojej przeglądarce    internetowej.  

    Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

    Akceptuję