Organizacja i obsługa transakcji

Poza pełnym zakresem czynności w ramach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami proponujemy  usługę  polegającą na obsłudze transakcji w przypadku gdy  nieruchomość bądź kontrahenta na nią znalazłeś samodzielnie.

Rozwiejemy Twoje wątpliwości i obawy co do :
> stanu prawnego nieruchomości
> ewentualnych obciążeń i zadłużeń
> określenia optymalnych warunków transakcji
> zabezpieczenia płatności
> zabezpieczenia przekazania nieruchomości w posiadanie

Dzięki doświadczeniu w tego typu zleceniach transakcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu obu jej  stron. Zapewniamy nadzór nad wykonaniem wszelkich formalności adminstracyjno-prawnych i dokonanie niezbędnych czynności organizacyjnych. Dodatkowo , dzięki współpracy z uznanymi kancelariami notarialnymi gwarantujemy profesjonalną finalizację każdej transakcji.


Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 58 620 28 35 lub 601 479 842


 


    Serwis wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) m. in. w celach statystycznych,reklamowych i zapamiętania preferencji użytkowników. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu bez zmian tych ustawień wyrażasz zgodę na zapisywanie ich przez Twoją przeglądarkę internetową lub inne urządzenie końcowe. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia w swojej przeglądarce    internetowej.  

    Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

    Akceptuję