Witamy na stronie internetowej DoZamieszkania.com.pl


Strona internetowa DoZamieszkania.com.pl jest prowadzona przez firmę "ASTRA NIERUCHOMOŚCI" działającą na trójmiejskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku i zajmującą się pośrednictwem w transakcjach kupna-sprzedaży i wynajmie nieruchomości, zapewniając przy tym kompleksową obsługę formalno-prawną przeprowadzanych transakcji, a w tym ich nadzór, weryfikację stanu prawnego, doradztwo, a także pomoc w negocjacjach, oraz prowadzenie czynności formalnych, niezbędnych do zawarcia umów sprzedaży i umów najmu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dobrej znajomości rynku nieruchomości możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Licencja nr 118 nadana przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej oraz szereg uzyskanych certyfikatów zawodowych, to podstawy w oparciu o które prowadzimy działalność. Dla Klientów stanowią one podstawę bezpieczeństwa oraz profesjonalnej i fachowej obsługi.

Współpracujemy z wieloma agencjami w Trójmieście, bankami udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości, rzeczoznawcami i kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy uczestnikami internetowych serwisów i baz nieruchomości, co dla zgłaszających nieruchomość w naszym biurze oznacza to, iż ich oferta widoczna jest przez wielu potencjalnych klientów, a przy tym handlowe informacje o niej trafiają automatycznie do innych agencji.

Poszukujący nieruchomości uzyskują z kolei gwarancję, że przedstawiona im będzie większość dostępnych aktualnie ofert. W obu przypadkach ewidentną korzyścią dla Państwa będzie oszczędność czasu i zminimalizowanie ponoszonych kosztów.

Proponujemy też usługi towarzyszące rynkowemu procesowi obrotu nieruchomościami a wśród nich: organizację i obsługę transakcji , pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, opiniowanie umów, wycenę  i ubezpieczenie nieruchomości a także ich aranżację i wykończenie wnętrz.

Szanując prywatność Klientów nie publikujemy ich danych osobowych, a wszelkie przekazane nam informacje są chronione i wykorzystywane wyłącznie na potrzeby związane z realizacją transakcji.

Życząc zadowolenia ze współpracy, zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Dariusz Wójcicki - właściciel
pośrednik w obrocie nieruchomościami
licencja nr 118

 


    Serwis wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) m. in. w celach statystycznych,reklamowych i zapamiętania preferencji użytkowników. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu bez zmian tych ustawień wyrażasz zgodę na zapisywanie ich przez Twoją przeglądarkę internetową lub inne urządzenie końcowe. Jeśli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia w swojej przeglądarce    internetowej.  

    Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

    Akceptuję